Фіналісти конкурсу "Дім моєї мрії в ЖК "Греків Ліс"

15 травня завершився прийом конкурсних робіт на тему «Дім моєї мрії в ЖК «Греків ліс».

Зі всіх куточків України нам надійшло 263 малюнки і 3 справжніх моделі будинків.

21 травня журі провело відбір робіт, які увійшли до фіналу і боротимуться за головні призи.

Нагадаємо, що виставка відбудеться 1 червня на фестивалі Holi Dance Uman.

Всі роботи будуть розділені на 3 вікові категорії:

 

 

 

До 6 років:

  1. Гут Вова
  2. Островська Вероніка
  3. Бішук Ілля
  4. Кузьменко Вікторія
  5. Кірсанова Поліна

6-9 років:

  1. Проздьора Діана
  2. Чувілкін Іван
  3. Біщук Яна
  4. Гончарук Аліна
  5. Островська Вікторія
  6. Кравченко Вікторія
  7. Плецький Артем
  8. Поліщук Мирослава
  9. Ткаченко Вероніка
  10. Голобородько Кирил
  11. Гуртовенко Валерія
  12. Біліченко Оля
  13. Килименко Марія
  14. Шуста Софія
  15. Слюніна Ангеліна
  16. Ромець Олеся
  17. Кулеба Єва
  18. Большак Кіра
  19. Ткаченко Ліза
  20. Іванова Яна
  21. Шевчук Катерина
  22. Красновид Анна 
  23. Тихонова Богдана
  24. Виноградов Ілля 
  25. Літинський Ігор

10-14 років:

  1. Шишкіна Настя
  2. Ковінько Валерія
  3. Бурлака Валерія
  4. Прядун Дар’я
  5. Вовнянко Дар’я
  6. Артеменко Діана
  7. Солова Наталія
  8. Осіпович Дар’я
  9. Давидко Ангеліна
  10. Баранов Михайло
  11. Андріянов Дмитро
  12. Катюжанський Андрій
  13. Манакіна Домінікана
  14. Мамренко Вікторія
  15. Крупенко Данило
  16. Красько Діана
  17. Петреєва Анастасія
  18. Рябчук Олескандр
  19. Бабій Анастасія
  20. Круженко Денис
  21. Кулібаба Аделна
  22. Смульська Ольга
  23. Петльована Валерія та ін.
    (групова робота радіогурток)
  24. Каракада Ярослава
  25. Кравченко Анастасія
  26. Шмалюк Яна
  27. Лановська Анастасія
  28. Унковська Надія
  29. Чиж Дар'я

Фото робіт фіналістів можна подивитись в альбомі на нашій офіційній сторінці Фейсбук @grekivlis

Організатор конкурсу оплачує вхід всім фіналістам. А також дарує кожному фестивальну сертифіковану фарбу.

Протягом першого фестивального дня відвідувачі заходу матимуть можливість проголосувати за роботи, що їм сподобаються (1 голос в кожній віковій категорії, тобто 3 бюлетені на кожного голосуючого).

Потім підрахунком голосів буде визначено по 3 переможця  у кожній віковій категорії.

Орієнтовний час нагородження 16:00 зі сцени.

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте:

(073) 000 15 15 Анастасія (куратор конкурсу)

 

Дата: 1 червня 2019р.

Місце: м.Умань Центральний стадіон, вул.А.Кизила 12 (кол.Коломинська)